Skutecznie, efektownie, na czas.

Przesyłki realizowane w ramach konkursów są wymagającym elementem logistycznym ze względu na ich charakterystykę, wymagającą 100% terminowości i skuteczności doręczenia nagrody. Nieterminowo lub nieprofesjonalnie dostarczona nagroda w ramach konkursu może zniweczyć cały marketingowy wysiłek włożony w jego organizację - wiemy o tym, dlatego do wysyłek konkursowych przykładamy szczególną uwagę, starannie dobierając formy wysyłki i przewoźników w ramach kontraktu z Klientem.

Prenumeraty z kolei są prostszą formą mailingową, ale wymagającą jeszcze wyższej terminowości, co również pozwala - dobierając odpowiednich operatów - na minimalizację kosztów wysyłki i maksymalizację jej efektów.

W ramach współpracy możemy zająć się obsługą Państwa wysyłek kompleksowo:

Pakowanie

Przygotowanie nagród do wysyłki:
Gadżety reklamowe pakujemy w koperty z zabezpieczeniem powietrznym, kartony z wykrojnika, kartony kaszerowane, kleimy obwoluty na kartony, personalizujemy, drukujemy książki nadawcze, listy przewozowe, itd..

Wysyłka nagród

Gotowe przesyłki dostarczymy do wskazanego miejsca za pośrednictwem przewoźników i operatorów (dobranych odpowiednio pod względem rodzaju i celów projektu).

Obsługa zwrotów

Weryfikujemy informacje o przyczynie zwrotu przesyłki oraz aktualizujemy bazy danych danego projektu, raportując do Państwa o wszystkich zwrotach i niepowodzeniach w dostarczeniu przesyłek.

Raportowanie

Sporządzamy raport z przeprowadzonej akcji, w tym raport nadanych przesyłek, raport o zwrotach, nieodebranych nagrodach, itd. Na jego podstawie mogą zostać przygotowane kolejne analizy, sporządzane pod wymagania konkretnego projektu i Klienta.

Zobacz galerię naszych realizacji: Obsługa konkursów i prenumerat >>

Zapytaj o szczegóły - przejdź do działu kontakt >>