Ile czasu potrzeba na przygotowanie i realizację wysyłki? Czas przygotowania wysyłki jest uzależniony od tego jak mocno rozbudowany jest proces produkcyjny mailingu. Przykładowo mailing 30 000 rekordów możemy zrealizować w 24 h lub 14 dni.
Skąd wiecie, ile adresów odbiorców było błędnych / nieprawidłowych? Firmy doręczające przesyłki (Poczta Polska, alternatywni operatorzy pocztowi, firmy kurierskie) zwracają przesyłki niedostarczone do adresata, na tej podstawie określamy, w jakim procencie baza była nieaktualna i aktualizujemy ją.
Lettershop, fulfillment, sampling - co to oznacza? Lettershop  - kompleksowa obsługa kampanii mailingowych, od projektu do wysyłki.Fulfillment - kompletna obsługa masowej wysyłki - magazynowanie  towaru i realizacja zamówień - pakowanie z wysyłkąSampling – doręczenie potencjalnym Klientom darmowych próbek, dające możliwość zapoznania z produktami.
Czy muszę dostarczyć własną bazę odbiorców? Na życzenie przygotujemy odpowiednią bazę danych dopasowaną do potrzeb Klienta. Precyzyjny dobór bazy danych to podstawa powodzenia działań marketingowych. Dobierając bazę danych dla naszych Klientów dopilnujemy, aby przesyłka trafiła do właściwych osób.
Po co mi mailing tradycyjny, skoro regularnie wysyłam newslettery i e-mailingi? Direct mailing nie został wyparty przez e-mailing. Mailing tradycyjny ma charakter informacyjny, promocyjny, edukacyjny i cechuje się tym, że każda przesyłka ma konkretnego, ściśle sprecyzowanego odbiorcę. Pozwala na dotarcie do Klienta z osobistym komunikatem,  wzmacniając wizerunek produktów lub usług poprzez nośniki materialne (próbki, katalogi) i nie jest ograniczona tak jak w przypadku reklam zamieszczanych w mediach.
W mojej branży taki mailing nie sprawdzi się. Mailing bezpośredni sprawdza się w każdej branży, ponieważ daje możliwość bezpośredniej komunikacji z odbiorcą, co pozwala na poznanie swoich Klientów oraz ich potrzeb tworząc partnerskie relacje z nimi. Wykreowanie sprawnego i efektywnego kanału komunikacji z odbiorcami wyróżnia Klienta tworząc wizerunek przyjaznej firmy. 
Muszę szybko wysłać mailing do 500.000 odbiorców - mamy na to tydzień. Dacie radę? Tak.
W jaki sposób raportujecie o zwrotach?  Ostatnim etapem akcji mailingowej jest obsługa zwrotów. Przygotowujemy statystykę wysyłki oraz na życzenie Klienta aktualizujemy bazę danych wykorzystaną do wysyłki.
Jak dobieracie grupę docelową? Po dokładnym poznaniu profilu działalności Klienta i określeniu celów jakim ma ona służyć, wyszukujemy i odpowiednio dobieramy bazę danych.
Organizujemy duży konkurs dla naszych telewidzów - czy zapewnicie pełną obsługę tego konkursu? Realizujemy kompleksowo konkursy i loterie na każdym etapie: kreacja,  gadżety, druk, magazynowanie, konfekcjonowanie, optymalizacja kosztów wysyłki, wysyłka i obsługa zwrotów.
Czy drukujecie materiały do wysyłanych mailingów? Wszystkie etapy kampanii wykonywane są w obszarze naszej firmy, co pozwala nam kontrolować poszczególne procesy produkcji skracając czas realizacji wysyłki.